ul. Barska 32

strona testowa

22 września 2020 12:47 | Aktualności

Zgrana klasa nie tworzy się w jeden dzień, ale.......

..... każdy dzień jest dobry, żeby ten proces zapoczątkować!

Jak każdego roku szkolnego we wrześniu w naszej szkole zorganizowane zostały zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych. W tym roku integrację przygotowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p. Beata Kubicka, p. Elżbieta Kuśmierz, p. Mariusz Popławski i p. Marcin Ochalski oraz przedstawiciele uczniów klasy 2Dg. A nad sprawnym przebiegiem integracyjnych zmagań czuwała nasz Matka Dyrektorka, czyli p. dyr. Katarzyna Cozel - Starewicz

Każda z pięciu klas pierwszych wraz ze swoim wychowawcom miała okazję wziąć udział w różnorodnych konkurencjach odkrywających zdolności organizacyjne, muzyczna, plastyczne, logicznego myślenia, a przed wszystkim kondycję fizyczną naszych nowych wychowanków. Wszystkie klasy – nie zależnie od punktacji końcowej – wyszły z tych zmagań zwycięsko: bogatsi o znajomość własnych zalet i mocnych stron, bardziej otwarci i pewni siebie.
Miejmy nadzieję, że dzięki dzisiejszemu spotkaniu naszym najmłodszym uczniom będzie dużo łatwiej odnajdywać się nie tylko w szkole, którą już zdążyli poznać, ale też wśród innych pierwszoroczniaków, których twarze już nie są tak obce.

Gratulacje dla klasy 1E , w ręce której powędrował puchar i certyfikat NIETYKALNOŚCI . Na miejscu drugim uplasowała się klasa 1A , a miejsce trzecie zajęła klasa1D !