ul. Barska 32

20 sierpnia 2020 08:55 | Aktualności

Odliczanie czas zacząć 3...2...1...

Odliczanie czas zacząć!

Od 1 września 2020 - powrót do stacjonarnej formy edukacji🏫!!
I choć data zwyczajowo wyznacza początek roku szkolnego, to tym razem nie będzie to dla Nas - przynajmniej z dwóch powodów - zwyczajny początek roku.

Primo:
definitywnie pożegnaliśmy się z adresem Szczęśliwicka 50/54 🏁. Uff!
Dzięki sercu, zaangażowaniu i ogromnej pracy dużej części załogi Dembowskiego (baaardzo Wam za to dziękujemy🌹💕) kończymy powoli wielomiesięczny okres przebudowy, remontów i przeprowadzki placówki na ul. Barskiej. Zabraliśmy ze sobą nie tylko to, co materialne, ale serce, duszę i całą wieloletnią tradycję Dembowskiego. Jak to zwykle bywa, nie wszystkie plany udało się zrealizować, nie wszystkie życzenia spełnić i jeszcze wiele pracy przed nami. Mamy jednak nadzieję, że przy wsparciu całej społeczności stworzymy to miejsce na nowo takim, jakim chcielibyśmy je widzieć.

Secundo:
mamy nadzieję, że z pierwszym dniem września zdalne nauczanie pozostanie dla nas wszystkich wspomnieniem ubiegłego roku, a przymiotnik "zdalne" będziemy używać jedynie w odniesieniu do nauczania zdala....od komputera❌💻❌🖥❌📱.
I aby tak było, konieczne będzie wprowadzenie w placówce nowych regulacji wynikających ze zmian w prawie oświatowym, wytycznych Ministerstwa Zdrowia i GIS. Będą one dotyczyły uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły. Tylko wspólne respektowanie zasad i odpowiedzialne zachowanie każdego z osobna pozwolą na zachowanie bezpieczeństwa w czasie pobytu w placówce. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi brak jest podstaw do wprowadzenia w placówce nauczania hybrydowego lub zdalanego. 1 września rozpoczynamy pracę w formie stacjonarnej.

Informacje dotyczące organizacji dnia 1 wrzesnia 2020 oraz zasady funkcjonowania placówki roku szkolnym 2020/21 zostaną podane do wiadomości w najbliższy weekend.

zasady_dla_ucznia2.jpgzasady_dla_rodzica2.jpg