ul. Szczęśliwicka 50/54 (od 01.09.20 - ul. Barska 32)

04 czerwca 2020 02:38 | Aktualności

Bo warto rozmawiać !

W naszym liceum każdy uczeń może liczyć również na bieżące wsparcie psychologiczno-pedagogiczne. Specjaliści z  XLVIII LO  -  zawsze życzliwie nastawieni do uczniów i ich rodziców - nikogo nie zostawią samego ze zgłaszanym problemem. Dbając o przyjazną atmosferę w szkole oferują codzienną pomoc zarówno w zakresie zadań ogólnowychowawczych, jak i indywidualnej opieki pedagogiczno-psychologicznej (m. in. eliminowanie napięć psychicznych nawarstwiających się na tle niepowodzeń szkolnych, porady w rozwiązywaniu trudności w kontaktach rówieśniczych i środowiskowych czy powstających na tle konfliktów rodzinnych).

Nie zapominamy również o pomocy materialnej (stypendia naukowe i socjalne, zapomogi, bezpłatne obiady) dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Warto rozmawiać - przyjdź do nas!!

ZAPRASZAJĄ p. Katarzyna Brzeska, p. Marta Grodzicka i p. Iwona Jankiewicz