02 września 2019 19:06 | Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2019/20

Początek roku szkolnego jest zawsze ważnym momentem w życiu całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów i rodziców, jak również administracji i pracowników obsługi. Szkołę tworzymy wszyscy razem, dorośli i młodzież, od nas zależy, jaka ona jest i będzie. Przed nami miesiące nowych działań, wspólnych osiągnięć i sukcesów.

Drodzy uczniowie, niech zrealizowane cele dodadzą Wam pewności siebie, wiary w swoją wiedzę, pozwolą przezwyciężyć wszystkie przeszkody i zainspirują do nowych wyzwań. Mam nadzieję, że i dalej swoją wiedzą, osiągnięciami, energią i pracą przyczynicie się do rozwoju i wzmacniania otaczającego Was środowiska.

Rodzicom życzymy cierpliwości i wiele powodów do dumy z osiągnięć Waszych dzieci.

Nauczycielom, pedagogom orz pracownikom obsługi i administracji dziękujemy za życzliwość i cierpliwość w niełatwej pracy. W nowym roku szkolnym życzymy wytrwałości i siły w kształtowaniu młodego pokolenia.

Pomyślnego i twórczego nowego roku szkolnego 2019/20!