XLVIII Liceum Ogólnokształcące

im. Edwarda Dembowskiego

w Warszawie

ul. Szczęśliwicka 50/54 (od 01.09.20 - ul. Barska 32)

02-353 Warszawa

tel.: (22) 822 06 58

e-mail: lo48@lo48.waw.pl

 
0

Aktualności

26 czerwca 2019 14:19 | Aktualności

Wakacje!!!!!

Choć rok szkolny z formalnego punktu widzenia kończy się dopiero 31 sierpnia, to dla większości z nas, a przede wszystkim dla Was, drodzy uczniowie, wakacje ruszyły pełną parą.

Zakończenie było okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy Wam i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, zawodów sportowych i różnych inicjatyw, które miały miejsce w i poza murami naszej szkoły. Dziękujemy także za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat, za działalność charytatywną, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy także Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w realizowanie misji szkoły, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Rady Rodziców nieustannie wspomagającej działania nauczycieli i do niezwykle aktywnie działającego Samorządu Szkolnego.


Tym wszystkim, którzy cieszą się tym przywilejem już teraz, życzymy wspaniałego, radosnego, inspirującego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczywania !!!

 

Przeczytano: 432 razy. Wydrukuj|Do góry