XLVIII Liceum Ogólnokształcące

im. Edwarda Dembowskiego

w Warszawie

ul. Szczęśliwicka 50/54

02-353 Warszawa

tel.: (22) 822 06 58

e-mail: lo48@lo48.waw.pl

 
0

Aktualności

10 grudnia 2017 18:48 | Aktualności

Kolejne nagrody dla DembolArt i nie tylko

Oj działo się dziś, działo 😁
Najpierw przegląd konkursowych spektakli. I choć mieliśmy okazję zobaczyć premierę w szkole, to profesjonalna scena z odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem sprawiły, że czuliśmy się, jakbyśmy oglądali go po raz pierwszy. Znakomite kreacje aktorskie ( w tym wyróżnionej Zuzanny Dominiak), fantastyczny wokal Kingi Pietruczu i Krystiana Kostowa, który poruszył serca nie tylko jury oraz magia światła i dźwięku na chwilę otworzyły dla nas drzwi do świata teatru. Teatru, z którego DembolArt wraca wyróżnieniem. Brawo dla Was wszystkich i każdego z osobna 👏👏👏. Brawo dla mentorek tej grupy, p. Kingi Stępień i p. Anny Kilen 👏👏👏 Gratulujemy również wszystkim innym uczestnikom przeglądu, a w szczególności zdobywcom tegorocznego GrandPrix. Z pewnością można się wiele od Was nauczyć.


"Lusterko" to nie tylko scena teatralna, to również zaproszenie dla talentów literackich, publicystycznych i fotograficznych. I właśnie w tej ostatniej kategorii Dembowski zgarnął 4 nagrody główne, w tym trzy dla duetów: Maria Haładyna i Weronika Laskowska, Natalia Maruszewska i Katarzyna Obuchowska, Przemysław Białek, Łukasz Dobrowolski oraz jedną nagrodę indywidualną dla Franciszka Zyżelewicza. Musicie przyznać, że to niezwykle udany debiut.
W trakcie dzisiejszego spotkania, oczekując na werdykt obradującego jury, zostaliśmy zaproszeni do świata cyrku. I to w dosłownym tego słowa znaczeni, bo jak widać w naszej fotorelacji DembolArt zna się nie tylko na sztuce teatralnej, ale kryje talenty, które godne są najlepszych aren cyrkowych.


Dziękujemy również organizatorom tegorocznego "Lusterka", czyli Młodzieżowemu Domowi Kultury "Ochota". Była to dla nas ogromna przyjemność

Przeczytano: 842 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: