24 września 2018 10:33 | Aktualności

Ślubowanie klas I i otrzęsiny

W piątek, 21. września 2018, odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Wychowawczynie klas p. Renata Sapińska kl. 1a, p. Katarzyna Rewera - Malec kl. 1b, p. Aleksandra Jopek kl. 1c, p. Małgorzata Rost kl. 1d, p. Monika Częstochowska kl. 1e i p. Monika Spurtacz kl. 1f odczytały listy osób wchodzących w poczet uczniów naszej szkoły. Zgromadzeni uczniowie reprezentowani byli przez swoich przedstawicieli, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Rotę ślubowania odczytał p. Mariusz Popławski, a ślubowanie przyjęła pani Dyrektor Katarzyna Cozel - Starewicz. Z jej rąk przedstawiciel każdej z klas otrzymał legitymację szkolną.

Wszystkich uczniów jeszcze raz serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy Wam, abyście przez trzy lata spędzone w naszej szkole rozwinęli swoje zainteresowania, zawarli trwałe przyjaźnie oraz zdobyli wiedzę i umiejętności, które pozwolą Wam zrealizować zamierzone cele życiowe.

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły popołudniu odbyły się otrzęsiny. Motywem przewodnim były moda i muzyka na przestrzeni lat. W tym roku zabawę przygotowały wspólnie klasa IIE wraz z p. Dorotą Brylińską oraz IIF wraz z p. Katarzyną Kuleszą. Nad jakością imprezy czuwał DJ Dembo – Pani Dyrektor. Uczniowie zaprezentowali się z układem choreograficznym ułożonym do piosenki charakterystycznej dla wylosowanej wcześniej epoki. Cofnęliśmy się w czasie do lat dwudziestych, sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Konkurencje, w których uczniowie musieli wykazać się refleksem, pomysłem, kreatywnością oraz podstawową wiedzą o naszej szkole wygrała klasa IE. Gratulujemy!