18 maja 2018 20:46 | Aktualności

Dembowski dołączył do Ligi Warszawskich Liceów !

Udało się!
W dniu dzisiejszym nasza szkoła dołączyła do Ligi Warszawskich Liceów.
Gratulujemy i dziękujemy Samorządowi za włączenie społeczności naszej szkoły do tej innowacyjnej formy współpracy młodzieży warszawskich szkół, a w imieniu Samorządu podziekowania dla, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Liga Warszawskich Liceów powstała z potrzeby integracji społeczności licealnej, wzajemnej pomocy, nagłaśniania i wspierania młodzieżowych projektów oraz promowania szeroko pojętej działalności wolontariackiej. Licealistom udało się przekonać do współpracy teatry, kina i kawiarnie. Zarząd składa z przedstawicieli wszystkich szkół.. Powołane zostały też zespoły ds. promocji, kontaktów z mediami i organizacji wydarzeń. Dbają one o to, by szkoły informowały się nawzajem o swoich konkursach, festiwalach, a także współpracowały przy tworzeniu międzyszkolnych projektów i wspierały się przy promocji młodych talentów.
Najważniejszym jest jednak fakt, że jest to inicjatywa młodzieży i dla młodzieży. Od dziś każdy z Was może włączyć się do tej współpracy. Zapraszamy!!

Już niedługo każdy z uczniów dostanie specjalny identyfikator, który będzie umożliwiał korzystanie z wielu zniżek na terenie Warszawy. Zapraszamy na stronę Ligi, aby dowiedzieć się więcej.