15 marca 2018 13:45 | Aktualności

Pierwszy "Dzień Otwarty" za nami

W środowe popołudnie 14. marca 2018 gościliśmy w murach naszej szkoły młodzież poszukującą miejca, w którym po ukończeniu gimnazjum będzie mogła kontynuować naukę. Pani dyr Katarzyna Cozel - Starewicz zapoznała młodych ludzi i ich Rodziców  z ofertą programową szkoły na najbliższy rok, a przedstawiciele wszelakich "instytucji młodzieżowych" aktywnie działających w naszej szkole opowiedzieli o swoich pasjach i osiągnięciach. Nie mniej istotną częścią spotkania były nieformalne rozmowy naszych gości z przedstawicielami poszczególnych klas. Tam można było dowiedzieć się, czym w praktyce są rozszerzenia, jaka jest atmosfera w szkole, jacy są nauczyciele i jak wygląda codzienne życie w Dembowskim.

Oprócz p. dyr Cozel gospodarzami tego spotkania byli uczniowie klasy 2d, przedstawiciele poszczególnych klas profilowych, członkowie Samorządu, DembolArtu. DKK, KTK, Gwardii Rzeczypospolitej oraz ekipa nagłaśniająca, którzy pod okiem p. Moniki Jagodzińskiej po raz kolejny wykazali się mistrzowską organizacją i umiejętnością stworzenia świetnej atmosfery.