W poniedziałek, 11. grudnia 2017, o godz. 18 odbędą się zebrania z Rodzicami

30 listopada 2017 15:44 | Aktualności

Nowa edycja kalendarza Dembowskiego dostępna już od poniedziałku !!

Właśnie dotarły do nas nowiutkie, jeszcze pachnące .... farbą drukarską kalendarze na rok 2018. Tegoroczna edycja inspirowana jest Ochotą dla młodych. Z dziesiątek zrobionych w trakcie sesji fotograficznych zdjęć do kalendarza trafiło jedynie 12, a wierzcie nam, że wybór był bardzo trudny. Zarówno autorami zdjęć, jak i fotomodelami byli przedstawiciele Społeczności Dembowskiego, więc szukajcie znajomych twarzy i pędźcie po ..... autografy :)

Cały projekt miał szansę powodzenia dzięki sztabowi zaangażowanych w niego ludzi. Z współpracę dziękujemy:
- fotografom: Olivii Stasicy, Oliwi Dybowskiej, Karolinie Zdrojek, Mateuszowi Murackiemu, Maksymilianowi Machajowi
- fotomodel(k)om: Zofii Trockiej, Annie Midzio, Zuzannie Chmiel, Inez Pogorzelskiej, Aleksandrze Polańskiej, Julii Gomulskiej, Sarze Szczechowskiej, Weronice Majewskiej, Natalii Cencelewicz, Krystianowi Kostow, Jakubowi Gawriuczenkow, Partykowi Gryglasowi, Kacprowi Glanowskiemu, Igorowi Pytkowskiemu, Piotrowi Chylakowi, Piotrowi Żamojdzie
- opiekunom projektu: p. Kindze Stępień, p. Annie Kilen i p. Monice Jagodzińskej.

Kalendarze dostępne będą od poniedziałku, 4. grudnia br. Zapraszamy w trakcie dużej przerwy do stoisk na parterze i na I. piętrze. W tym dniu obowiązuje cena promocyjna 5zł.

A na zachętę.... załączniki