22 października 2017 20:59 | Aktualności

Nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota rozdane !!

Co roku z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej władze dzielnicy Ochota w sposób szczególny honorują wybranych pracowników placówek oświatowych. Wśród tegorocznych nagrodzonych są również przedstawiciele naszej Rady Pedagogiczne. Nagrody z rąk burmistrz Dzielnicy Ochota pani Katarzyny Łęgiewicz i naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota pana Krzysztofa Grochowskiego i Radej Dzielnicy pani Sylwii Mróz oraz przewodniczącego Rady Dzielnicy pana Witolda Dzięciołowskiego odebrały: pani Katarzyna Cozel – Starewicz - dyrektor szkoły, nauczyciel historii, pani Anna Kilen – nauczyciel biologii, opiekun samorządu i zespołu artystycznego DembolArt, pani Kinga Stępień – nauczyciel języka niemieckiego i wiedzy o kulturze, opiekun samorządu i zespołu artystycznego DembolArt oraz pani Wanda Sakowska - nauczyciel języka polskiego w klasach gimnazjalnych. Wręczenie nagród miało miejsce podczas jubileuszowych uroczystości w siedzibie szkoły. Wszystkim nagrodzonym Paniom serdecznie gratulujemy.

Z okazji "Dnia Nauczyciela" również pani dyrektor Katarzyna Cozel - Starewicz wyróżniła swoich pracowników. Nagrody otrzymali pracownicy pedagogiczni: p. Dorota Dobrowolska, p. Iwona Długokęcka - Tabaka, p. Aleksandra Zegarska, p. Monika Jagodzińska, p. Dorota Gniazdowska, p. Monika Wrzosek, p. Wojciech Borzuchowski i p. Jacek Kowalski oraz pracownicy obsługi i administracji: p. Anna Dracz, p. Elżbieta Adamowicz, p. Olga Dąbrowska, p. Elżbieta Getka, p. Krystyna Wiaterska, p. Celina Jezierska, p. Małgorzata Bałdyga, p. Gabriela Gajewska, p. Maciej Martynowicz i p. Mariusz Godleś. Gratulujemy!!