04 listopada 2015 08:52 | Aktualności

Relacja z Festiwalu Nauki 5-6.11.2015

W dniach 5-6 XI w naszej szkole odbyła się druga edycja Festiwalu Nauki pod hasłem ‘Panta rhei”. W ramach Festiwalu odbyły się wykłady , warsztaty, pokazy, konkursy.

test_18a.jpg

Gościliśmy wykładowców WUM, UW, Wyższej Szkoły Artystycznej, autorów książek , podróżników, piosenkarzy.

warsztaty_1.jpgUczniowie i nauczyciele naszej szkoły również przygotowali interesujące wykłady i zajęcia z różnych dziedzin nawiązując do tematu przewodniego festiwalu.

Uczniowie brali udział w konkursach –Wiedzy o wodzie – pierwsze miejsce w  finale przypadło 3b, drugie 2e, trzecie 1a.warsztaty_2.jpg

Konkurs na urządzenie działające przy użyciu wody wygrała Sylwia Traut z klasy 1f.

plywanie.jpgOdbyły się również Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu i przygotowany przez koło artystyczne DembolArt konkurs „Mam Talent”.

Zapraszamy do zapoznania się

z fotorelacją z Festiwalu