XLVIII Liceum Ogólnokształcące

im. Edwarda Dembowskiego

w Warszawie

ul. Szczęśliwicka 50/54

02-353 Warszawa

tel.: (22) 822 06 58

e-mail: lo48@lo48.waw.pl

 
0
13.X.2017 NASZA SZKOŁA KOŃCZY 60 LAT ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW NA UROCZYSTE OBCHODY OKRĄGŁEGO JUBILEUSZU

Sport

 SKS

Szkolne Koło Sportowe

g. 15.20 – 17.00

PONIEDZIAŁEK

koszykówka chłopców

p. M. Popławski

WTOREK

koszykówka dziewcząt

p. E. Kuśmierz

WTOREK

piłka ręczna chłopców

p. M. Tadzik

ŚRODA

siatkówka dziewcząt

p. B. Kubicka

CZWARTEK

siatkówka  chłopców

p. M. Ochalski

 

WYDARZENIA SPORTOWE 2016/2017

 

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota

 Szkół Ponadgimnazjalnych

 w ramach

L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

w roku szkolnym 2016/2017

 

III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

(opiekun Beata Kubicka)


W dniach 1.03-3.03.2017 odbyły się Mistrzistwa Dzielnicy ochota Szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody odbyły się w hali OSiR przy ul. Nowowiejskiej 37B.

W wyniku zaciętej walki nasze siatkarki zajęły 3 miejsce w dzielnicy. Wykazały się bezbłędną techniką i znakomitą współpracą.


Drużyna w składzie: Magdalena Kokoszka IIIf, Gabriela Ślimko IIIa, Maksymiliana Józefowska IIId, Dominika Baliszewska IIc, Natalia Ochman IIe, Aleksandra Gugała IIe, Żaneta Bandycka If, Róża Rakowska IIb, Weronika Simlat IIIc, Zuzanna Chmiel Ie, Weronika Majewska Ie.

dsc_0571.jpg [300x199] 


III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

(opiekun Elżbieta Kuśmierz)

Drużyna w składzie: Jagoda Sikora kl.IIc. Żaneta Bandycka kl.If, Julia Ponikowska kl.IIc, Magda Grudzień kl.IIIc, Ada Wysocka kl.IIc, Zuzanna Gromadzka kl.Ib, Malwina Sułkowska kl.IIf, Weronika Majewska kl.Ie, Martyna Moczulska kl.IIb, Martyna Kotlarska kl.Ib, Weronika Simlat kl.IIIc, Wiktoria Łuczak kl.Ib, Joanna Pilecka kl.IIb, Marta Radzikowska kl.IIIe

img_4200_1.jpg [300x209]


IV miejsce w piłce koszykowej chłopców

(opiekun Mariusz Popławski)

Drużyna w składzie: Bernatek Maciej 1A, Onisk Ignacy  1A, Kaczanowski Karol 1B, Malinowski Maciej 1C, Składowski Jakub 1E, Zgudka Jakub 2A, Bednarczyk Artur 2D, Dudek Adrian 2D, Perzyna Olaf 2D, Rogala Marcin  2E, Puczko Marcin 2F, Kaźmierczak Mikołaj 3E, Mazurkiewicz Bazyli 3E, Rębiś Paweł 3E

15540424_788681334604106_620579886_o_2.jpg [300x216]

I miejsce w piłce ręcznej chłopców

(opiekun Katarzyna Kulesza)

 

W dn. 17-24.X.2016 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkól Ponadimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

 

Drużyna w składzie: Dawid Dudek 2D, Olaf Perzyna 2D, Ernest Goźliński 3F, Piotr Jędrych 3F, Michał Sierociński 3F, Bazyli Mazurkiewicz 3E, Błądziński Jan 3E, Karol Liwiński 3E, Mateusz Kulawik 2A, Jakub Kolasa 1C, Jakub Kuroczko 1C, Max Sternik 2E, Sebastian Pawelski 2E, pokonała drużyny za szkół: Technikum 7, LO XX, LO XIV - ćwierćfinał; ZS nr 4 - półfinał; LO VII - finał.

 20161024_132833.jpg [300x169]

1.XII.2016

rozpoczynamy rywalizację o Mistrzostwo Warszawy. 


WYDARZENIA SPORTOWE 2015/2016


DZIEŃ SPORTU 3.06.2016

 relacja tutaj

  

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota

Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Biegi przełajowe

(23 wrzesnia 2015 r. opiekun M. Ochalski)

Dystans 1000m dziewczęta

Kamila Rostkowska 3c – 7 miejsce

Wiktoria Franke 2b - 21 miejsce

Dystans 2000m dziewczęta

Anna Rzeczyca 2d – 2 miejsce

wp_20150923_003.jpg [1544x872]

Dystans 1500m chłopcy

Paweł Felisak 3e - 1 miejsce

Jan Błądziński 2e - 2 miejsce

Paweł Leśnik 1d - 5 miejsce

Grzegorz Ołdak 1d - 8 miejsce

wp_20150923_004.jpg [1544x872]

Dystans 3000m chłopcy

Fryderyk Penkala 3f - 7 miejsce

Maciej Grymuła 2c - 9 miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015


Mistrzostwa Dzielnicy Ochota

Szkół Ponadgimnazjalnych

 


I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

(3-7 listopada 2014 opiekun E. Kuśmierz)

Reprezentacja: Agata Skibicka (3D), Olga Marczuk (3F), Andżelika Małysz (3F), Emilia Makowska (2E), Górnicka Julia (3C), Sopyła Judyta (2B), Kaczmarczyk Gabriela (2F), Rzeczyca Anna (1D), Krawczuk Olga (3E), Malecka Karolina (3E), Michalak Julia (1D).

 

I miejsce w piłce siatkowej chłopców

 (opiekun M. Ochalski)

Reprezentacja: Stępień Adam (3E), Czapla Michał (3D), Gago Krzysztof (3D), Węgrzyn mateusz (3F), Drobiecki Dawid (3D), Guziak Kamil (2D), Marchewka Mateusz (2E), Szumielewicz Maicej (2C), Szpejda Karol (2B), Wawrzos Jakub (2D).


siatka.jpeg [300x225]


II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

(opiekun p. B. Kubicka)

Reprezentacja: Żołędowska Kinga (3F), Pasztelaniec Kamila (3E), Makowska Emilia (2E), Kokoszka Magda (1F), Rzeczyca Ania (1D), Wiączek Beata (1E), Suska Martyna (2F), Wiecka Maria (1E), Plich Marlena (3E), Górnicka Julia (3C).


II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

(13-15 października opiekun E. Kuśmierz)

Reprezentacja: Trzepisur Eliza (3B), Małysz Andżelika (3F), Marczuk Olga (3F), Górnicka Julia (3C), Wrona Klaudia (3B), Skibicka Agata (3D), Różańska Kasia (3D), Kraskiewicz Natalia (1A), Józefowska Maksymiliana (1D), Malecka karolina (3E), Pilch Marlena (3E), Stencel Julia (1D).


III miejsce w piłce ręcznej chłopców

(20-25 października opiekun M. Popławski)

Reprezentacja: Czapla Michał (3D), Motyka Piotr (3D), Przybyła Bartek (2E), Kowalik Jędrzej (2E), Sawic Jarosław (1D), Kamil Guziak (2D), Drobiecki Dawid (2D), Kaźmierczak Mikołaj (1E), Kazarnowicz Mikołaj (2B), Szumielewicz Maciej (2C), Bernaciak Jakub (2D), Grygiel Kamil (3A).

 

Biegi przełajowe

(24 września 2014 opiekun E. Kuśmierz)

Dystans 1500 m

Jan Błądziński 1e – 1 miejsce

Mateusz fatyga 2e – 27 miejsce

Dystans 3000m

Michał Augustyniak 3e – 3 miejsce

Maksymilian Suwara 2d – 23 miejsce

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży

 

IV miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

(5-10 luty 2015 opiekun E. Kuśmierz)

Reprezentacja: Agata Skibicka (3D), Olga Marczuk (3F), Andżelika Małysz (3F), Emilia Makowska (2E), Górnicka Julia (3C), Sopyła Judyta (2B), Kaczmarczyk Gabriela (2F), Rzeczyca Anna (1D), Krawczuk Olga (3E), Malecka Karolina (3E), Michalak Julia (1D), Umińska Joanna (3A).


Biegi przełajowe

(9 października 2014 r. opiekun M. Ochalski)

1500m Jan Błądziński 1e – 28 miejsce

3000m Michał Augustyniak 3e – 27 miejsce